З метою самозахисту цивільного населення та реалізації у Луцькому районі "Програми Базової підготовки громадян України до національного спротиву від збройної агресії російської федерації", запрошуємо громадян Підгайцівської територіальної громади на навчання яке проведуть інструктори ГО «Вовки Волині» 26 липня 2023 року о 10:00 в приміщені Будинку культури с. Підгайці (вул. Шкільна,28).

Навчання проходитиме за сприяння Командування військової частини А7059, Луцької військової районної адміністрації, Підгайцівської ТГ та  Підгайцівської ДФТГ. Підготовка громадян буде проводитись з наступних дисциплін: Психологічна підготовка; Національно- патріотична підготовка; Тактична підготовка; Вогнева підготовка; Виживання; Інженерна підготовка; Підготовка зі зв’язку ; Військова топографія; Основи лідерства; Підготовка з РХБЗ; Безпека бою; Заходи безпеки; Міжнародне гуманітарне право; Статути Збройних Сил України.

Всіх небайдужих і вмотивованих громадян просимо взяти участь у навчанні задля Вашої безпеки! Не дозволимо ворогу панувати в нашому краї!

Попередня реєстрація учасників за номером +380636929416.                                                

Слава Україні!