До уваги тих, хто шукає роботу: вакансії у Луцьку та Луцькому районі

Дата: 18.07.2023 11:07

Луцький міський центр зайнятості інформує про нові пропозиції праці на підприємствах Луцька та Луцького району, які надійшли до служби зайнятості на 17 липня 2023 року.

Загалом, є 490 пропозицій роботи, заробітна плата до 30000 грн.,  в тому числі 17 вакансій по Підгайцівській ТГ: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів,  механоскладальних робіт,  вантажник, головний інженер, директор з виробництва, інженер з якості, касир, кухар, медична сестра, оператор верстатів, підсобний робітник, швачка та інші. Телефон для довідок - (0332) 72-81-49, Луцький міський центр зайнятості.
Посилання на «свіжі» вакансії.