У селі Гаразджа розпочали грати щорічний турнір Підгайцівської громади з настільного тенісу

Дата: 17.07.2023 11:54

16 липня у клубі села Піддубці грали першість Піддубцівського старостинського округу з настільного тенісу.

Тож, маємо перших переможців, які уміло володіють ракеткою та продовжать змагання з тенісистами, які покажуть найкращі результати у турнірах, що проходитимуть у всіх старостинських округах громади.

Перше місце серед жінок здобула Шафатинська Юлія, а у запеклій боротьбі між чоловіками, призові місця розподілились наступним чином: 1.- Корнійчук Микола, наймолодший учасник змагань, 2 - Чайка Леонід, 3 - Шафатинський Юрій.

Фото без описуФото без опису

Щиро вітаємо всіх переможців та призерів! Дякуємо учасникам змагань за хороші спортивні результати та гарну гру.

Серію змагань організовують та проводять у КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради в рамках щорічного турніру Підгайцівської громади з настільного тенісу.