11 липня 2023 року представники Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості зустрічалися з керівництвом та старостами Підгайцівської громади.

Посадовці розповіли, що сфера зайнятості продовжує адаптуватися до викликів воєнного стану через підвищення ефективності активних програм та доступності послуг, котрі надає. 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Юлія Харічкова та консультант роботодавця відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Ткачук презентували  присутнім фінансові механізми підтримки роботодавців, розповіли про  нові можливості працевлаштування шляхом отримання ваучера на навчання за затвердженим переліком професій, про "Єдиний портал вакансій" та професійне навчання ветеранів війни  - учасників бойових дій на короткотермінових курсах ЦПТО ДСЗ.

Особливу увагу присутніх посадовці звернули на пріоритетні напрямки в роботі служби зайнятості у 2023 році, серед яких:

✅залучення безробітних до "Армії відновлення", шляхом організації суспільно-корисних робіт за кошти Фонду загальнообов'язкового соціального державного страхування на випадок безробіття; ✅програму "Власна справа" в рамках урядового проєкту єРобота.

За інформацією спеціалістів центру зайнятості, на обліку як безробітні від початку січня до нині перебували понад 12О мешканців Підгайцівської громади.

За додатковою інформацією можна звертатись за номером: 0332284350