Вітаємо військовослужбовця Підгайцівської громади, сержанта Романа Мигдаля з відзнакою президента України

Дата: 07.07.2023 21:57

Роман Мигдаль, мешканець села Підгайці нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня Указом президента України № 350/2023 від 24 червня 2023 року.

"Народжений Воїн, так відзначаються про тебе твої побратими, хоробрий хлоп, який ніколи не знає ходу назад!", - поділилася своїми враженнями волонтерка Вікторія Пруднікова.

Роман від початку війни вступив до місцевої територіальної оборони, де отримав базові навики військової справи та нині на передових позиціях разом зі своїми побратимами захищає Україну і всіх нас❗

Сили тобі, наш мужній воїн, на шляху до Перемоги🇺🇦 і хай береже Господь тебе і всіх наших захисників.