«В один клік»: в МВС спростили оформлення дозволу на зброю

Дата: 04.07.2023 12:28
Кількість переглядів: 2033

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що спростило отримання дозволу на зброю. Відтепер скористатись послугою можна, не виходячи з дому, без відвідування органу Нацполіції.

Подати документи можливо через портал «Єдине вікно громадянина»або безпосередньо у магазині з продажу зброї.

Також громадяни можуть звернутися до територіального підрозділу поліції в сектор контролю за обігом зброї.

Щоб подати документи через «Єдине вікно громадянина» необхідно:

✅зайти на портал «Єдине вікно громадянина»;

✅авторизуватися;

✅оформити заявку;

✅прикріпити пакет необхідних документів;

✅додати сканкопії;

✅завірити копії електронним підписом;

✅надіслати заявку.

Щоб подати документи на зброю у магазині необхідне:

✅особисте звернення до магазину;

✅надання пакета необхідних документів;

✅опрацювання заяви,

✅продавець магазину надішле заяву до поліції.

❗До відома власників зброї! Нагадуємо про необхідність вчасного продовження строку дозволу на зберігання та носіння зброї, адже в іншому випадку⤵️⤵️⤵️

✔️за статтею 192 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття її на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання - тягне за собою попередження або накладання штрафу від 5 до 7 н.м. д.г.

☝️Нагадуємо власникам зброї про необхідність заздалегідь відвідати сектор контролю за обігом зброї для ознайомлення з вимогами щодо перереєстрації.

✔️Інформуємо, що для продовження дозволу на носіння та зберігання зброї, є обов'язковий огляд технічного стану мисливської гладкоствольної зброї, її основних частин, охолощеної зброї, газових пістолетів (револьверів)здійснюватиметься працівниками сектору контролю за обігом зброї на безоплатній основі.

✅Більш детальну інформацію можна отримати від працівників сектору за обігом зброї Луцького РУП ГУНП у Волинській області, який розташований за адресою: м. Луцьк, вул. 8 Березня, б. 2.

✍️Години прийому:

Вівторок: 10:00-13.00/14:00-17:00;