Команда з Підгайцівської громади здобула призові місця на обласних спортивних змаганнях «Разом до Перемоги!»

Дата: 03.07.2023 15:56

Перетягування линви, гирьовий спорт, дартс, армспорт, шахи та шашки - у всіх 6 дисциплінах була представлена команда з Підгайцівської громади на обласних спортивних змаганнях «Разом до Перемоги»!

Свято спорту проходило на початку липня за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОВА на базі Боратинського спорткомплексу, до участі у якому були запрошені сільські та селищні територіальні громади.

Команда з Підгайцівської громади здобула призові місця та поповнила скарбничку нагород новими медалями.

Перемогу для своєї громади виборола Бляшук Тетяна з села Лище (І місце), яка змагалася в дисципліні - дартс.

У гирьовому спорті ІІІ місце здобув Біляшенко Сергій з Липин.

Гідно позмагалися з представниками сусідніх громад чоловіки у перетягуванні линви, де здобули почесне 4 місце, у шахах та шашках наші гравці - 5-ті.

Вітаємо спортсменів, дякуємо всім учасникам змагань від Підгайцівської громади за активну громадянську позицію! Бажаємо вам не зупинятись на досягнутому, щоб спорт завжди був складовою вашого життя, запорукою здоров'я і прагнення до нових Перемог!