На війні загинув мешканець села Пальче Сидляр Володимир Іванович

Дата: 01.07.2023 16:55

Нажаль, ще одна страшна звістка з фронту. Загиблий Герой у нашій громаді. Сидляр Володимир Іванович з села Пальче 1980 р.н. загинув 28 червня.

Висловлюємо глибоке співчуття родині загиблого. Сумуємо та скорбимо разом із вами.

Чин похорону відбудеться завтра, 2 липня. О 10:00 годині тіло Героя заберуть від Волинського обласного бюро судово - медичної експертизи на вулиці Стефаника, звідки кортеж попрямує до батьківської хати у селі Пальче, вул.Мирна 22. Відспівають захисника у Свято-Покровській церкві села Пальче. Поховають Героя на місцевому кладовищі.

Маємо гідно вшанувати захисника та провести його в останню путь.

Орієнтовно з 11:00 зустрічаємо траурний кортеж на повороті з траси на Пальче.

Вічна пам'ять та шана, Герої не вмирають