Завершили поточний ремонт доріг двох вулиць у селі Лище

Дата: 30.06.2023 15:52

Завершився поточний ремонт доріг на вулицях Молодіжній  та Шкільній села Лище Підгайцівської громади. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

"Завершили поточний ремонт доріг на двох  вулицях у селі Лище. Попри складний для всіх час та підтримку оборони нашої країни, все ж у цьому році запланували здійснити ремонтні роботи доріг у багатьох селах нашої громади. Перші роботи уже завершилися в селі Лище, де зроблено поточний ремонт  вулиць  Молодіжної  та Шкільної. Дякую жителям села за розуміння та терпіння,  старості за допомогу в організаційних питаннях. Результат виконаних робіт у фотозвіті.", - розповів посадовець.