Болюча звістка з фронту: загинув молодий Герой з Підгайців Ксьондз Владислав Петрович

Дата: 29.06.2023 10:57

В результаті тяжких поранень, отриманих на війні з окупантом біля населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області у обласній клінічній лікарні Запоріжжя 27 червня 2023 року зупинилося серце нашого захисника з Підгаєць Ксьондза Владислава Петровича.

Про це 29 червня 2023 року орган місцевого самоврядування сповістили представники Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Волинської області.

Молоде життя відважного  воїна забрала жорстока війна. Біль втрати невимовний і непоправний.

Висловлюємо співчуття родині, близьким захисника України. Хай Господь укріпить Вас та дасть силу пережити важку втрату.