З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 09:30

Дорогі мешканці громади. Сьогодні День Основного Закону, який гарантує права та свободи громадян України, ідентифікує хто ми є і за що боремося.

Для нас Конституція України - один з головних символів українського народу та нашої Незалежної держави.

Мужній, нескорений український народ нині найдорожчою ціною, своєю кров'ю, життям найкращих синів та доньок доводить усьому світу, що норми Конституції є беззаперечними: територіальна цілісність та суверенітет України, демократія, верховенство права, повага до прав та свобод людини.

Низький уклін нашим воїнам. Пам'ятаємо і шануємо кожного захисника, який віддав життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність Батьківщини.

Українці вільний народ! Україна обов’язково Переможе!

З Днем Конституції! Слава Україні🇺🇦!

Героям слава!

Підгайцівський сільський голова