Робота Підгайцівська громада: 21 вакансія

Дата: 26.06.2023 10:43

У Луцькій міській центр зайнятості наявні понад 500 пропозицій роботи на 26 червня 2023 року. Перелік за посиланням.

Також, доступні 21 вакансія по Підгайцівській громаді.

Посада (назва)

Заробітна плата

Основні функціональні обов’язки

Місце виконання робіт

бариста

9.000,00

приготування кави, капучіно, лате, чай
видача прохолоджуючих напоїв, тістечок
розрахунок клієнтів; підтримання чистоти і порядку на робочому місці
допомога при потребі в приготуванні кебабу, нагетсів, фрі та інших гарячих страв

2 вантажника

10.000,00

проведення навантажувально-розвантажувальних робіт; переміщення, навантаження та розвантаження товарів, коробок, матеріалів вручну та за допомогою механізмів (рокл); створення збірних палет, упаковування вантажів; перевірка цілісності вантажів; проведення робіт обрештування пневмо пістолетом; керування процесом від а до я

Піддубці

головний інженер

15.600,00

Забезпечення безаварійної та безперебійної роботи виробничих потужностей, забезпечення постійного підвищення рівня рівня технічної підготовки виробництва, його ефективності, скорочення матеріальних, фінансових, і трудових витрат, організація робіт по ремонту та технічному обслуговуванню електромереж, систем водопостачання та опалення, підготовка технічної та звітної документації, контроль за технологічним станом приміщень та прилеглою до них територією, організація роботи служби головного інженера.

дезінфектор

6.700,00

Підготовка дезинфікуючих розчинів, оформлення журналів звітності
Акуратність, енергійність, бажання працювати
Графік роботи з 9-00 до 17-00 год, СБ,НД - вихідний

директор з виробництва

15.600,00

Загальне керівництво підпорядкованими структурними підрозділами, розробка та реалізація бізнес плану  та календарних графіків виходу продукції, контроль виконання заходів щодо зменшення собівартості  виготовленої продукції, контроль виконання заходів щодо поліпшення організації виробництва, вдосконалення технологій виробництва, організація роботи з впровадженням "Lean Production".

інженер з якості

11.700,00

Контроль якості виготовлення деталей та виробів після механічного та слюсарного обладнання, контроль якості виготовлення агрегатів після їх остаточного складання  всіх передбачених технічними умовами  випробувань, оформляти акти на браковану продукцію.

нженер-конструктор

8.500,00

Розробляти та забезпечувати відповідність проектних рішень і документації, виконувати завдання поставлені головним інженером

Auto Cad,  Arhi Cad

касир торговельного залу

7.100,00

підготовка товарів до продажу (розкладати товар у торговому залі, слідкувати за наявністю цінників,своєчасна їх заміна, перевірка термінів придатності товару), обслуговування клієнтів на касі. Брати участь у проведення ревізії, складання касової звітності.

кухар

8.500,00

виготовлення холодних та гарячих страв згідно калькуляції; контроль якості та наявності товару; участь в інвентаризації; забезпечення санітарних вимог

кухар

9.000,00

приготування гарячих страв : кебабів (шаурми), хот догів, нагетсів, картопля фрі, сосиски
маринування м’яса
графік роботи позмінно з 7.30 год до 20.00 год

начальник відділу

15.400,00

Начальник конструкторсько-технологічного відділу.
Планування та організація роботи відділу, керівництво конструкторсько-технологічними роботами відділу. організація створення нових та модернізація  виробів діючого виробництва, організація розробки річних планів конструкторських робіт, проводити роботу з підвищення рівня стандартизації та уніфікації конструкцій виробів, здійснювати заходи щодо підвищення ефективності і конкурентноздатності виробів, скорочення строків в вартості проектування.

Підгайці

оператор верстатів з програмним керуванням

11.000,00

Токарна обробка продукції у відповідності до технічних процесів на верстатах з програмним керуванням, керівництво групою верстатів з програмним керуванням, встановлення інструменту в інструментальні блоки, підналагодження складальних вузлів в процесі обробки.

2 оператори машинного доїння

12.000,00

проводить машинне доїння корів; вмикає і вимикає апарати, перевіряє їх на частоту пульсацій та контролює роботу; розбирає та складає, промиває та дезінфікує доїльні апарати

Лище

підсобний робітник

9.000,00

Нескладні роботи з інструментом ( дриль, шурупокрут та інші) на виробничому підприємстві.
Чесність, порядність, енергійність, без шкідливих звичок

розбирач субпродуктів

Розбирання субпродуктів.
Миття інвентаря.

Струмівка

сестра медична (брат медичний)

6.700,00

сестра медична з дієтичного харчування.
Визначає склад, енергетичну цінність окремих страв та добових раціонів, потребу хворих у основних харчових продуктах. Складання  меню-розкладку та оформлення технологічних  карток  страв. Здійснення  контролю за приготуванням їжі. Відбір контрольних проб готових страв.

Крупа

сестра медична (брат медичний)

7.700,00

сестра медична цілодобового чергування.
Огляд дітей, надання медичної допомоги, ведення медичної документації. Знання чинного законодавства про охорону здоров'я та нормативних документів, що регламентують діяльність закладів охорони здоров'я.

Крупа

слюсар з механоскладальних робіт

10.500,00

Здійснювати слюсарну обробку і пригін великих деталей і складних вузлів, складати, регулювати та випробовувати складні вузли агрегатів, притирати та шабрувати сполучені поверхні складних деталей та вузлів, здійснювати підгонку натягів і зазорів, центрування монтованих деталей, вузлів та агрегатів, усувати дефекти виявлені при складанні і випробуванні вузлів агрегатів.

Підгайці

За додатковою інформацією звертайтесь за номером (0332) 72-81-49 у Луцький міський центр зайнятості.