У селі Крупа Підгайцівської громади стартували дорожні роботи

Дата: 23.06.2023 13:12

У селі Крупа Підгайцівської громади стартували дорожні роботи. Близько 4 км. дороги від повороту до в'їзду в с. Крупа до межі з с. Ярославичі Рівненської області (вздовж старого та нового сіл Крупа) буде відремонтовано. Виконавець робіт - ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області.

Очікувана вартість поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С030819 Крупа-/М-19/ Луцького району Волинської області за результатами тендеру складає 34 025 260,40 грн.

Субвенція на співфінансування з місцевого бюджету Підгайцівської сільської ради на здійснення поточного ремонту відповідно до рішення, прийнятого депутатським корпусом від 03.02.23 № 25/6 складає 11 млн. грн.

Наразі дорожники демонтували тротуар, адже передбачено укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю та улаштування асфальтобетонного покриття з нанесення розмітки. Про хід виконання ремонтних робіт інформуватимемо згодом.