Мешканці Підгайцівської громади долучились до збору допомоги для цивільного населення Херсонщини

Дата: 20.06.2023 15:41

На підтримку цивільного населення Херсонщини, яке постраждало від повені в наслідок атаки ворога із підривом дамби Каховської гідроелектростанції у Підгайцівській громаді організували збір життєво необхідних речей під гаслом “Рятуємо Херсон разом!”.

Мешканці громади зносили впродовж 10 днів їжу, посуд, засоби гігієни для дітей та дорослих, медикаменти, ковдри та інші необхідні речі у адмінприміщення старостатів та будинки культури.

Тож невдовзі перша партія допомоги від Підгайцівської громади попрямує у південному напрямку.

Щиро дякуємо всім небайдужим жителям, які у такий нелегкий для країни час готові підтримати українців, які цього потребують.

Адже всі ми - волиняни чи херсонці, є громадянами однієї держави, які виборюють свою незалежність, ідентичність та свободу!