Розвиток бізнесу та забезпечення зайнятості населення: відбулась нарада з представниками Волинського обласного центру зайнятості

Дата: 20.06.2023 14:40

20 червня 2023 року представники Волинського обласного центру зайнятості: заступник директора Тарас Семенюк, директорка Луцької філії Олена Шишова, начальниця управління реалізації політики зайнятості  Оксана Меріда зустрічалися з керівництвом Підгайцівської громади. На спільній нараді були присутні заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько, радник Підгайцівського сільського голови Яна Гончарук.

Посадовці центру зайнятості поінформували про послуги, нові можливості служби зайнятості. Учасники зустрічі окреслили шляхи подальшої співпраці.

Головними завданнями майбутньої взаємодії визначили створення нових робочих місць, працевлаштування мешканців громади шляхом залучення до активних програм зайнятості, серед яких:

✅участь у системі грантової підтримки для підприємців «єРобота»;

✅організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру;

✅інформування населення про компенсаційні підтримки роботодавців;

✅про нові можливості працевлаштування шляхом отримання ваучера на навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей, інше.

За інформацією спеціалістів центру зайнятості, на обліку як безробітні від початку січня до нині перебували 121 мешканець Підгайцівської громади, з них - 91 жінка та 35 чоловіків.

Також обговорювалося питання щодо можливості організації виїзних інформаційних зустрічей з мешканцями громади.