В рамках проєкту «єРобота» є можливість отримати грант на власну справу, що успішно вже зробили 1️⃣8️⃣4️⃣ мешканці Волині.

Про це повідомляють на сторінці Волинський обласний центр зайнятості.

Держава започаткувала систему грантів та мікрогрантів для українських підприємців «єРобота» з метою підтримки малого та середнього бізнесу.

Так, аби розпочати або розширити вже існуючий бізнес, потрібно: скласти бізнес-план, подати необхідний пакет документів, захистити бізнес-план, отримати рішення. Якщо воно позитивне – відкрити спеціальний рахунок та отримати кошти. Грант дається на 3 роки.

Кожен грантоотримувач, залежно від кількості новостворених робочих місць, може отримати від 50-ти до 250-ти тисяч гривень. Для ветеранів та членів їх сімей ці суми коливаються від 250-ти тис. грн до 1 000 000 млн гривень.

За час дії проєкту в області розширили вже існуючий бізнес 1️⃣3️⃣6️⃣ осіб, 4️⃣8️⃣ – започаткували власну справу. Що ж до напрямків діяльності, то грантові кошти спрямували на:

▪️ відкриття кав’ярні;

▪️ станції технічного обслуговування автомобілів;

▪️ магазини продовольчих товарів;

▪️ виготовлення швейних виробів;

▪️ стоматологічну практику;

▪️ фаст-фуд;

▪️ виробництво заморожених напівфабрикатів;

▪️ салон краси, барбершоп;

▪️ сімейну молочну ферму;

▪️ виготовлення виробів з металу;

▪️ пекарню, кондитерську

Отримати (мікро-) грант можуть підприємці, діючі ФОПи або юридичні особи. Отримані кошти можуть використати на закупівлю обладнання, сировини, оплату оренди, послуг з маркетингу, лізинг та франшизу.

Більш детальну інформацію про (мікро-) гранти та порядок їх надання ви знайдете за посиланням http://surl.li/hamtz . Подати заявку на отримання грантів можна через портал Дія http://surl.li/dfkqx .

Окрім того, ви завжди можете отримати консультацію наших фахівців, зателефонувавши на гарячі лінії ☎️– (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.

Ми завжди на зв’язку у соціальних мережах:

Фейсбук https://www.facebook.com/vocz300

Інстаграм: https://www.instagram.com/voldczgovua/

Телеграм: https://web.telegram.org/a/#-1261623481