Фахівці інклюзивного центру взяли участь у підсумкових засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

Дата: 16.06.2023 15:39

З метою забезпечення ефективності освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти працювали команди психолого-педагогічного супроводу.

У ІРЦ Підгайцівської сільської ради повідомили, що з 22 травня по 12 червня 2023 року фахівці центру взяли участь у підсумкових засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП в закладах освіти.

"Учасники засідань обговорили динаміку розвитку дітей, які перебувають на інклюзивному навчанні, провели моніторинг результатів навчальної діяльності та підбили підсумки роботи за ІІ семестр. Командами супроводу були визначені подальші напрямки навчально-корекційної діяльності на новий навчальний рік".

У літній період фахівці інклюзивного - ресурсного центру перебуватимуть у відпустках. В центрі працюватиме фахівець-консультант.

Щоб звернутись за консультацією або подати заяву на проведення комплексної оцінки батькам можна звертатись за номером 0682751051, 0930536353, або безпосередньо до Центру з понеділка по четвер з 8:30 до 16:30, у п'ятницю до 15:45.