Відбулася чергова сесія Підгайцівської сільської ради

Дата: 15.06.2023 08:52

14 червня, під головуванням Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка, відбулося пленарне засідання чергової, 29-ї сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.

На сесії депутати заслухали та затвердили звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку сільської ради за 2-й квартал 2023 року, затвердили Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Підгайцівської сільської ради на 2023-2025 роки.

В процесі роботи, депутатський корпус проголосував зміни до бюджету сільської територіальної громади на 2023 рік, у відповідності до яких виділили на співфінансування обласному бюджету для придбання двох шкільних автобусів 3 млн. грн.

Депутати затвердили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт вулиці Шкільної в с. Підгайці.

Також, на сесії було прийнято низку важливих рішень із земельних питань.

До депутатського корпусу під час чергової сесії доєднався наш військовий- депутат Андрій Собчук, якому ми всі щиро дякуємо за наш захист, зичимо міцного здоров'я та найсильнішого ангела охоронця на всіх шляхах.