З травня по серпень за відсутності індивідуальних засобів обліку води (лічильників), споживачі послуг централізованого водопостачання оплачуватимуть додатково  15 м. куб. води в місяць за полив присадибних ділянок.

09 червня 2023 року відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Підгайцівської сільської ради з метою впорядкування обліку використання та зменшення витрат питної води, що використовується на полив присадибних ділянок, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 13 та ст. 29 "Про питну воду та питне водопостачання", ст. 4 "Про житлово-комунальні послуги".

У відповідності, до прийнятого рішення, затвердили  тимчасові норми додаткових витрат за використання води для поливу присадибних ділянок населенням Підгайцівської громади за відсутності індивідуальних (квартирних) засобів обліку води -  15 м.куб./місяць.

Нарахування  КП при Підгайцівській сільській раді  проводитиме за відсутності у споживачів індивідуальних (квартирних) засобів обліку води з травня по серпень включно.