До уваги водіїв: розпочато дорожні ремонтні роботи у селі Струмівка по вулиці Сільській

Дата: 12.06.2023 12:42

У селі Струмівка Підгайцівської громади розпочали ремонтні роботи дорожнього полотна по вулиці Сільській. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

"Радий повідомити, що розпочався поточний ямковий ремонт вулиці Сільської в селі Струмівка!

У зв’язку з цим щиро прошу водіїв врахувати це при плануванні поїздки й за можливості не включати вулицю Сільську до свого маршруту!

Звертаюся до мешканців вулиці з проханням прибрати з вулиці припарковані автомобілі, будматеріали чи інші речі, які заважатимуть проведенню ремонту дорожнього покриття і підсипанню обочин!  Дякую за розуміння та сприяння роботі дорожників!", - зазначає посадовець.