Члени Молодіжної ради взяли участь у регіональному молодіжному форумі

Дата: 12.06.2023 10:38

Роль молоді у відновленні України та інші важливі питання сьогодення піднімали під час регіонального міжнародного форуму у Луцьку члени Молодіжної ради при Підгайцівській свльській раді.

"Взяли участь у регіональному молодіжному форумі від ЗеМолодіжки.

Тема: Роль молоді у відновленні України. Говорили про соціальну відповідальність бізнесу, про важливість мовного питання, обговорювали тему співпраці молоді та бізнесу у процесі повернення людей, які виїхали за кордон; ряд інших питань, що є важливими для відновлення економіки та становлення нашої держави як європейської країни.

Програма форуму передбачала проведення панельної дискусії за участі політиків, представників бізнесу та молодіжного сектору; в другій частині заходу мали можливість попрацювати над практичним завданням у окремих групах.

Висновок: Молодь є тут і зараз, і саме сьогодні чи не найбільше, має включатися в процеси відновлення та становлення держави. Все буде Україна", - повідомили на сторінці Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді.