10 нагород різного ґатунку здобули спортсмени з Підгайцівської громади - вихованці КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби»

Дата: 12.06.2023 10:05

10-11 червня в на базі спортивного комплексу «Динамо» проходив підсумковий щорічний турнір «Путь в Октагон» серед спортсменів початкового етапу підготовки на призи Федерації боротьби вільної міста Луцька.

"Успішно виступили на цих змаганнях юні вихованці тренера-викладача КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» Романа Качковського з Підгайцівської ТГ, які завоювали 10 нагород різного ґатунку у своїх вікових та вагових категоріях", про це повідомили на сторінці КЗ "Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби" .

Щиро вітаємо переможців турніру: Остаповець Романа, Якимлюк Кирила, Шпак Марка, Юртаєва Олексія та Павлишина Іллю.

Срібну нагороду виборов Цикалюк Богдан, а Наврусевич Ярослав, Курилко Остап, Шавабаур Каміла та Назарук Ілля піднялися на третю сходинку п’єдесталу.

Дякуємо тренеру-викладачу та його вихованцям, зичимо нових досягнень та перемог.