Дайджест дорожніх робіт: де і які вулиці Підгайцівської громади ремонтували минулого місяця

Дата: 06.06.2023 16:30

Близько місяця тривають ремонтні роботи доріг у Підгайцівській громаді. Частину робіт поточного ремонту та благоустрою доріг та провулків вже  завершили, про що на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Зокрема, у селі Струмівка відремонтували в’їзд на вулицю Г. Сковороди.

З вулиці Об’їзної, відновили дорожнє покриття по вулиці М. Лисенка, яке просіло внаслідок прокладання мережі водовідведення.

Впродовж місяця, також, зробили стоянку для автомобілів при в’їзді на сільське кладовище по вулиці Рівненській та відремонтували дорожнє покриття провулка М. Старицького.

У центрі громади - селі Підгайці здійснили аварійно ямковий ремонт трьох вулиць:  Сільської, Надстирної та Сонячної.

А у селі Липини відремонтували вулицю Шевченка.

“Принагідно інформую, що заплановано розпочати поточний ремонт вулиці Молодіжної та Шкільної в селі Лище.  Роботи з відновлення дорожнього покриття на вулицях Підгайцівської громади триватимуть усе літо, запланували багато, в тому числі - капітальний ремонт однієї з центральних вулиць громади”, - повідомляє Леонід Гроголь.