Серед учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023" - педагогиня Підгайцівського ліцею

Дата: 06.06.2023 14:42

Днями у Волинському інституті післядипломноі педагогічної освіти відбулося нагородження педагогів Волинської області, які були учасниками, лауреатами та переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

У 2023 році освітян Підгайцівської громади представляла Світлана Вознюк, педагогиня початкових класів Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради.

"Щиро вітаємо усіх, хто в такий непростий час вирішив спробувати свої сили в творчому випробуванні!  А Світлані Степанівні висловлюємо сердечну подяку за гідне представлення у номінації «Початкова освіта». Зичимо мирного неба над головою, рідної землі під ногами й нових творчих здобутків на благо України!", повідоми ла на сторінці Центру професійного розвитку педагогічних працівників директорка Центру Світлана Зінкевич.

Довідково. 28 років поспіль всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться з метою виявлення і підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків. Участь в професійному конкурсі беруть вчителі, готові продемонструвати фахову компетентність та творчий підхід, зібраність, невтомність та креативність.