У селі Липини Підгайцівської громади на Зелені свята завжди людно і святково, адже тут відзначають День села.

Цьогоріч вирішили поєднати це свято із Днем захисту дітей та благородною місією - збором коштів на потреби військових та організували благодійний ярмарок. Збір коштів розпочали днями раніше з продажу лепехи за "донати".

Для місцевих мешканців та гостей аматори місцевого будинку культури приготували творчі виступи. Тішили присутніх своїми талантами: різновікові танцювальні колективи  “Крутяк”,  виконавці Дмитро Ревчук, Максим Гуляр, Анастасія Гаврилюк.

Гарно глядачі зустріли танцювальний номер у виконанні мам та доньок, який підготували вихованці будинку культури села Липини.

Ярмарку відвідав заступник Підгайцівськкого сільського голови Леонід Гроголь, який зі сцени подякував ЗСУ за можливість зібратися під спокійним небом, а також, організаторам і учасникам благодійного ярмарку за підтримку наших захисників.

Діти із задоволенням робили собі патріотичний аквагрим, брали участь у майстер-класах та робили світлини на пам'ять біля святкової фотозони.

Частували гостей українським кулешем від місцевих волонтерів.

 Однією із захопливих атракцій була можливість для всіх дорослих та дітей залишити свої побажання у вигляді напису на автомобілі, який волонтери підготували для відправлення на передову.

Свою бойову майстерність під час показового виступу для учасників благодійного ярмарку в підтримку ЗСУ продемонстрували славні козаки клубу козацького бойового мистецтва ГЕРЦЬ.

Аніматори-пірати з-поміж працівників Центру культури розважили дітлахів квестом “Немає кращого на світі коли щасливі діти”, під час якого необхідно було виконати декілька складних завдань, щоб підкорити острови та здобути піратський скарб. 

За проведення квесту особлива подяка працівниці Центру культури Ганні Левчук, директорці БК Богдані Борис та  вихованцям БК Вікторії Марчук та Анастасії Гаврилюк.