Оголошення про скликання 29-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 05.06.2023 12:33

Засідання 29-ї чергової сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 14 червня 2023 року о 14.00 годині у приміщенні сільської ради.

На розгляд депутатського корпусу, розпорядженням сільського голови, винесені питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової  двадцять дев’ятої  сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
    2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку сільської ради за 2-й квартал 2023 року.
    3. Про роботу постійних комісій.
    4.  Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2023 рік» від 23.12.2022 року № 24/2.
    5. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
    6. Про затвердження Програми профілактики рецидивної  злочинності та правопорушень на території Підгайцівської сільської ради на    2023-2025 роки.
    7. Про затвердження Типового договору оренди комунального майна Підгайцівської сільської ради
    8. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
    9. Про затвердження детального плану території.
    10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
    11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
    12. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі в приватну власність.
    13. Про оренду земельної ділянки.
    14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок  комунальної власності  Підгайцівської сільської ради.
    15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності.
    16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах).
    17. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
    18. Про присвоєння назв вулиць та провулків на території Підгайцівської сільської ради.
    19. Різне.
    20. Розгляд депутатських запитів.