Школярка з Підгайцівської громади здобула перемогу всеукраїнського рівня

Дата: 02.06.2023 12:31

Вікторія Шевчук, учениця Піддубцівського ліцею перемогла у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/23 н.р.

Разом зі своїм науковим керівником Анною Супрунець, учителем біології Піддубцівського ліцею Підгайцівської сільської ради, Вікторія досліджувала тему: «Вплив гаджетів на показники гостроти зору підлітків під час дистанційного навчання». Серед17 найкращих учнів – членів Малої академії наук України відділення хімії та біології секції медицина, Вікторія захистила наукову роботу з чудовим результатом й посіла ІІІ місце!

"Дякуємо педагогу наставнику Анні Михайлівні Супрунець за роботу з обдарованою молоддю!  Дякуємо батькам Вікторії Шевчук за виховання! Наші діти – унікальні, талановиті, розумні! І ніяка війна їх не зламає! Так тримати, Вікторіє! Нових тобі звершень і перемог, здійснення всіх мрій та задумів!", - привітали переможців на сторінці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради.