У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників підбили підсумки навчального року

Дата: 02.06.2023 12:06

31 травня в школах Підгайцівської громади пролунав останній дзвінок 2022/2023 навчального року, тож, у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради вирішили підбити підсумки!

"Попри війну, повітряні тривоги, пандемію, відключення світла й завдяки нашим воїнам, при підтримці й мудрих настановах вас, любі педагоги, наші школярі показують чудові результати й допомагають тримати наш освітянський фронт! Ми маємо чим пишатися", - зазначила директорка Центру Світлана Зінкевич.

Анна Супрунець , педагогиня Піддубцівського ліцею, підготувала Вікторію Шевчук, переможницю (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/23 н.р. Вікторія на Всеукраїнському етапі виступила з роботою «Вплив гаджетів на показники гостроти зору підлітків під час дистанційного навчання».

Маємо здобутки серед школярів – членів МАНу і в обласному етапі:

• Ольга Чухілевич та її вихованка Аліна Гезун завоювали перше місце у секції «Педагогіка» (Піддубцівський ліцей);
  • Артем Дубень, учень 9 класу Піддубцівського ліцею став бронзовим призером у відділенні комп’ютерних наук, керівник - Інна Смалюк Інна Смалюк ;
  • Дмитро Кулаков з Романівського ліцею завоював ІІІ місце у секції історичного краєзнавства, керівник – Жанна Магольон;
  • Анастасія Примак, учениця 10 класу Липинського ліцею під керівництвом Інни Балюк посіла ІІІ місце у секції психології.
  • Дарія Драницька з Піддубцівського ліцею посіла ІІІ місце, секція правознавство, керівник – Тамара Стадницька.

В обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  місце здобула Єлизавета Петрук, учениця 7 класу Липинського ліцею під керівництвом Світлани Маслей!

Маємо здобутки у ІІІ обласному етапі XXIII Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика:

• під керівництвом Галини Кінах Галина Кінах учениця 9 класу Підгайцівського ліцею Софія Приходько завоювала ІІ місце,
  • Тетяна Ушканова, школярка Борохівської гімназії посіла ІІІ місце, керівник – Людмила Пащук.

У традиційній математичній олімпіаді ім. Михайла Кравчука Раїса Оліферчук, педагогиня Підгайцівського ліцею, підготувала переможця  (ІІ місце) Романа Оліферчука.

У турнірних змаганнях юних хіміків, географів, біологів, істориків команди Підгайцівської громади завоювали призові місця. За підготовку учнів до турнірних баталій щиро дякуємо  педагогам – предметникам Липинського, Лищенського, Піддубцівського, Підгайцівського та Романівського ліцеїв.

На обласному рівні Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів маємо 2 переможців та 9 призерів:

• І місце з історії - Златослава Мачек, учениця Липинського ліцею, керівник- Майя Романюк;
  • І місце з фізики - Вікторія Сергієнко, школярка Підгайцівського ліцею, керівник - вчитель фізики Павло Котюх.
  1. з Підгайцівського ліцею Вікторія Сергієнко, географія, керівник – Галина Баран; Назар Денисюк, технології, керівник – Руслан Семенюк, Вікторія Сергієнко, математика, керівник – Катерина Северенюк;
  2. з Піддубцівського ліцею: Софія Василевська – історія, керівник - Марія Бєлова , Артем Дубець, інформаційні технології, керівник - Інна Смалюк, Анатолій Климчук, астрономія, керівник – Ярослава Рицай, Дарія Савюк, фізика, керівник - Ярослава Рицай.
  3. з Лищенського ліцею: Марина Романюк – українська мова та література, керівник – Євгенія Назарук, Вікторія Рапіта, англійська мова (керівник – Павлишина Інна).

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали 11 учнів з Підгайцівського, Піддубцівського, Липинського, Лищенського, Романівського ліцеїв та Борохівської гімназії, 43 школярі здобули ІІ та ІІІ місця!

Традиційно, педагоги Підгайцівської громади активно брали участь в обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Цього року з 29 робіт, представлених на ІІ етап виставки, 16 стали дипломантами. А перше місце в номінації «Англійська мова» здобула робота Наталії Сікори з Лищенського ліцею.

У фаховому випробуванні з сертифікації педагогічних працівників взяли участь 6 педагогів нашої громади:

• Оксана Березовська та Валентина Малий з Липинського ліцею
  •  Світлана Савюк з Піддубцівського ліцею;
  • Валерій Чаплицький та Тетяна Сидорчук з Підгайцівського ліцею ;
  •  Наталія Плисюк з Лищенського ліцею.

Приємно відзначити, що в 2022/23 навчальному році двоє учителів

Наталя Сікора з Лищенського ліцею та 💥 Тетяна Лихач з Хорлупівської гімназії, пройшли навчання, успішно склали екзамен та стали експертами - практиками з сертифікації.

Світлана Вознюк, педагогиня з Підгайцівського ліцею, стала учасницею обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2023» у номінації «Початкове навчання».

Педагоги іноземних мов Підгайцівського та Лищенського ліцеїв пройшли фаховий відбір та підвищували свій рівень професійної майстерності на курсах BritishCouncil у Польщі.

За рік, що минув, учителі Підгайцівської громади активно брали участь у наукових конференціях, друкували свої праці у фахових виданнях, підвищували майстерність на семінарах, тренінгах, практикумах, методичних хабах, майстер – класах.

І, звичайно, допомагали наближати Перемогу, організовуючи благодійні концерти та ярмарки, збираючи допомогу захисникам, створюючи волонтерські центри при школах.

Дякуємо вам, шановні педагоги, за вашу працю! Тримаємо освітянський фронт і наближаємо Перемогу разом!