У бібліотеках-філіях Підгайцівської сільської ради організували цікаве дозвілля з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 15:44

"Малюємо, читаємо, співаємо - дітей України величаємо, хто ще не тут, радо зустрічаємо", - під таким гаслом провела літній флешмоб у Центральній публічній бібліотеці у Підгайцях директорка Валентина Герлінська.

На насичену розважальну програму бібліотекарка села Піддубці запросила маленьких мешканців села. У програмі свята були цікаві конкурси, ігри, вікторини, загадки.  Діти малювали малюнки, виготовили "сонечко долоньок", де написали свою найзаповітнішу мрію.

Фото без описуФото без опису

А до бібліотеки с.Воротнів завітали учні 2,3 та 4 класу Воротнівської гімназії разом із своїми класними керівниками.  Усі разом малювали, веселились та розважались. За кілька хвилин на асфальті діти створили неймовірну красу - квіти, веселку, яскраве сонце і єдине бажання на всіх якнайшвидшої Перемоги!!!

Фото без описуФото без описуКлубно-бібліотечні працівники села Романів, також, провели конкурс на кращий малюнок на асфальті "Нехай щастю дитини не буде кінця".

Фото без описуФото без описуОкрім конкурсу, тут з дітьми танцювали веселі музичні руханки та змагались у  вікторинах, за що кожен учасник отримав подарунки.

У бібліотеці села Лище мрії малечі наближали до реальності  цілою серією цікавих розваг, а також смакували сметанкове желе від Ірини Валькевич.

Фото без описуФото без описуЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей гамірно  та весело було і у Хорлупівській бібліотеці-філії.

Фото без описуФото без опису

Завдяки мережі бібліотек-філій громади, цьогоріч літо для дітей розпочалося справжніми різнокольоровими барвами.