Французька неурядова гуманітарна організація ACTED продовжує збір заявок у Підгайцівській громаді на участь в конкурсі грантів на мікробізнес та самозайнятість

Дата: 01.06.2023 14:26

Сума гранту складає 30 000 - 60 000 грн.

Фінансова підтримка надається для здійснення господарської діяльності у сфері сільського господарства, тваринництва, виробництва продуктів харчування, переробки с/г продукції, надання послуг та ін.

✔️У конкурсі на отримання гранту можуть приймати участь наступні категорії населення:

- Сім'ї, що приймають ВПО (на безоплатній основі);
- Сім'ї, що безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (наприклад: постраждале/зруйноване житло/майно, загиблі/поранені/постраждалі від насильства члени родини; втрата місця роботи, та інше);
- Сім'ї з дітьми до 18 років або іншими членами родини на утриманні;
- Сім'ї з дітьми до 18 років очолюваними самотньою матір'ю / батьком одинаком; - Сім'ї з безробітними людьми передпенсійного віку (50 років і старше);
- Сім'ї з людьми з інвалідністю, з важкими захворюваннями, з маломобільними людьми;
- Жінки віком від 55 років, які проживають одні.
Скринька для відправлення заявкі розташована за адресами: - с. Піддубці, вул. Перемоги 5, 1 поверх - смт. Підгайці, Шкільна 30, 1 поверх.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 05 червня 2023 року. Заявки, які надійшли пізніше за встановлений термін, розглядатися не будуть.

Для отримання додаткової інформації просимо звернутися за телефоном: +38099-071-27-69, або за електронною адресою: ukraine.seed@acted.org

ℹ️Деталі участі, умови, електронні варіанти програми та заявок шукайте за посиланням