Очільник Підгайцівської громади отримав подяку від Національної поліції. ФОТО

Дата: 31.05.2023 13:10

З нагоди 5-ї річниці запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко вручив відомчі відзнаки п’ятьом поліцейським офіцерам громад, окрім того, за підтримку проекту та вагомий внесок у розбудову безпекового середовища на Волині передав подяки очільникам громад.

Подяку від Головного управління поліції у Волинській області отримав і голова Підгайцівської сільської ради Юрій Семенюк.

Як зазначив Юрій Крошко, Волинська область одна із перших в Україні взяла участь у цьому проекті: «Спочатку це було щось нове та незрозуміле, але сьогодні ми можемо високо оцінити роботу поліцейських офіцерів громад та загалом бачимо позитивний результат проекту.

На Волині вже несуть службу 44 поліцейські офіцери в 31 громаді області», - розповів він.

Завдяки спільним зусиллям поліції та громади ПОГи забезпеченні автомобілями, мають своє робоче місце – поліцейську станцію, вони постійно перебувають на території громади та приділяють увагу жителям навіть у найвіддаленіших населених пунктах.