Депутати Підгайцівської громади - учасники обласної спартакіади. ФОТО

Дата: 30.05.2023 15:41

Депутати та посадовці Підгайцівської сільської ради беруть участь у традиційній обласній спартакіаді серед депутатів обласної, міських, районних, селищних та сільських рад, яку щорічно організовує Волинська обласна рада зі спортивними товариствами області.

У змаганнях беруть участь збірні команди Луцького, Володимирського, Камінь-Каширського, Ковельського районів та Волинської обласної ради. Депутати змагатимуться в особистому та командному заліках з міні-футболу, волейболу, шахів та шашок, а також настільного тенісу.

Заступник Підгайцівського сільського голови та депутат обласної ради Валентин Приходько гратиме за команду депутатів обласної ради у настільний теніс.

Депутати Підгайцівської сільської ради Олександр Бляшук, Олександр Шевчук та Олександр Колошва захищатимуть інтереси Луцького району у складі команди з міні-футболу.

Змагання серед народних обранців різних рівнів відбуваються на базі ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.