У Липинах на шкільному ярмарку зібрали для військових солідну суму. ФОТО

Дата: 30.05.2023 10:10

У Липинському старостинському окрузі відбувся благодійний ярмарок «Крокуємо разом до Перемоги», який організували та провели педагоги та батьки учнів Липинського ліцею. Попри те, що повітряна тривога перервала благодійний захід, волонтерам вдалося зібрати трохи понад 28 тисяч гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

"Я був приємно вражений великим і дуже смачним асортиментом випічки та солодощів, які діти разом з батьками виготовили для продажу на ярмарку.

Неймовірно пишаюся тим, що усі заклади освіти нашої громади так активно долучаються до збору коштів на допомогу Збройним силам України через благодійні концерти та ярмарки", - написав посадовець.

До речі, спільними зусиллями вдалося зібрати для військових 28878 гривень. Найбільше коштів назбирали учні перших класів,  бо старшокласники купували в них продукцію.  Зі слів директорки закладу Валентини Коменди, усі зібрані кошти спрямують на допомогу військовим.