Прикордонники, які повернулись із війни, лікують душі в гончара з села Липини. ФОТО

Дата: 29.05.2023 14:00

Гончар Підгайцівської громади Віктор Дудко щотижня проводить майстер-класи з ліплення глиною для бійців ЗСУ, які проходять реабілітацію на Волині.

Цього разу майстер заняття з «глинотерапії» мали прикордонники, які побували у найгарячіших точках фронту.

Наші воїни мали можливість самотужки виготовити авторський посуд та відчути себе у ролі гончара.

Робота з глиною подарувала їм незабутні враження, адже гончарство дозволяє абстрагуватися від проблем і розслабитися, - пишуть на сторінці КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

Дружня зустріч завершилася спільним фото на згадку, а захисники, своєю чергою, залишили свої автографи на прапорі, який прикрашає стіни майстерні.