Завершальним концертом до Дня матері у Підгайцівській громаді став благодійний концерт "Сповідь материнській долі", який відбувся 21 травня у селі Борохів.

 Тут на свято для мам підготували чимало вокальних номерів, сучасних та традиційний хореографічних композицій, виступ наймолодших артистів – вихованців Борохівського дитсадка. Чарівною ведучою була заступниця директора Борохівської гімназії Світлана Власюк.

Святковий концерт розпочався з виступу бандуристки Ірини Ушканової -  музкерівниці садочків Борохівського старостинського округу.

Також брали участь вокальні колективи: квартет "Браво", тріо "Жайвір", дитячий колектив "Співаночка" - керівниця Катерина Нетепчук та солісти Леонід Гричанюк, Тамара Климчук, Софія Кальчук, Богдан Чиж.

 

Хореографічна студія танцю "Перлина", яка нещодавно стала лауреатом І ступеня на всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі "Ліга талантів" завоювала увагу глядачів традиційними українськими танцями та сучасними постановками, родзинкою даного колективу є Максим Чиж.

 

 

 

 

Староста Борохівського старостинського округу Катерина Маннонова розповіла, що зібрані під час благодійного концерту 6100 гривень та ще 2000 гривень від колективу Борохівської гімназії підуть на необхідну річ для військовослужбовця, випускника Борохівської гімназії.

На концерт завітала директорка Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук, яка відзначила дипломами найактивніших учасників концерту та директора будинку культури села Борохів й наставника студії танцю «Перлина» Андрія Гундера.