Стало відомо хто переміг у Першості громади серед гімназій з міні-футболу

Дата: 20.05.2023 13:59

6 гімназій Підгайцівської сільської ради 19 травня змагалися за першість громади з міні-футболу.

Першість грали на базі Липинського ліцею.

Фінальна гра між футболістами з Гаразджі та Крупи була рівною та завершилася з рахунком 1:1. А долю переможців визначила серія пенальті, у якій фортуна усміхнулася команді з Гаразджанської гімназії.

Срібними призерами змагань з міні-футболу стали школярі з Крупи, з чим ми їх щиро вітаємо.

А бронзові призери - футболісти гімназії села Пальче.

Вітаємо переможців та призерів першості, щиро дякуємо учасникам змагань та їх наставникам зі Звірівського, Воротнівського, Хорлупівського ЗЗСО за участь, спортивний дух та активну громадянську позицію🇺🇦.

Ви молодці!