В рамках тижня безпеки дорожнього руху поліцейський офіцер та спеціаліст з безпеки провели зустріч зі школярами

Дата: 19.05.2023 14:46

У Борохівській гімназії Підгайцівської сільської ради з учнями початкової ланки та старшокласниками працювали поліцейський офіцер громади Микола Толстіхін та вихователь безпеки Леся Киришун.

Офіцер звернув увагу найменших школярів на базові правила безпеки на дорогах та застеріг від можливих негативних явищ, пов'язаних з вибухо-небезпечними предметами та мінами.

А під час превентивної бесіди зі старшокласниками, фахівці найбільше уваги приділили відповідальності школярів за недотримання правил користування мото транспортом та електротранспортом.

Також, звернули увагу на важливість для учнів бути помітними на дорозі у вечірній час доби завдяки світловідбивним елементам.

Що робити вчителям при потраплянні у заклад освіти заборонених предметів, як убезпечити дітям себе у надзвичайних ситуаціях, розповіла спеціаліст з безпеки Леся Киришун.

На завершення зустрічі, всі діти мали можливість посиділи в поліцейському авто, порозмовляти в гучномовець вмикнути сирену та зробити фото на пам'ять.