У День вишиванки інспектор ювенальної превенцї спільно зі спеціалістом з безпеки провели превентивний захід для учнів Липинського ліцею

Дата: 18.05.2023 12:02

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  Інспектор сектору ювенальної превенції Луцького РУП лейтенант поліції Мацюк Марія та спеціаліст безпеки Леся Киришун відвідали навчальний заклад, учні якого у цей день прийшли до школи у вишитих сорочках, задля вшанування українських традицій.

Марія Мацюк розповіла школярам про правила безпеки на дорогах, про безпечний рух пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

Що робити вчителям і дітям, щоб уникнути небезпеки під час військового стану, розповіла спеціаліст з безпеки Леся Киришун.

Також, фахівці вкотре нагадали школярам про негативні наслідки булінгу та його види.

Учні активно долучались до обговорення, задавали багато запитань.

На завершення, для закріплення поданого матеріалу, для них провели підсумковий мультимедійний тест.