СЕСІЯ ПІДГАЙЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: ДЕПУТАТИ ПРИЙШЛИ У ВИШИВАНКАХ

Дата: 18.05.2023 10:39

У День вишиванки, 18 травня сільський голова Юрій Семенюк скликав позачергову сесію. Тож, у цей день, голова та депутати Підгайцівської сільської ради підтримали національні традиції та вбралися у вишитий одяг.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На розгляд депутатів розпорядженням сільського голови було винесено ряд важливих питань.

Зокрема, депутатський корпус затвердив "Програму розвитку міжнародного співробітництва, туризму, інвестиційної та проєктної діяльності на 2023-2025 роки", виконання якої має на меті створити сприятливі умови для надходження інвестицій, залучення міжнародної технічної допомоги в місцеву економіку та розвиток туристичної сфери Підгайцівської ТГ.