Оголошення про скликання 28-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 17.05.2023 09:53

Засідання 28-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 18 травня 2023 року о 09.00 у приміщенні сільської ради.

На розгляд депутатів, розпорядженням сільського голови, винесені питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової  двадцять восьмої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.

2. Про передачу технічної документації та делегування повноважень замовника по об’єкту «Капітальний ремонт вулиць Максима Кривоноса та Івана Богуна в с. Липини Луцького району Волинської області».

3. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду на аукціоні.

4. Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

5. Різне.

Розгляд депутатських запитів.