Дарую, Мамо, тобі свою любов: відбувся концерт у клубному закладі села Гаразджа

Дата: 15.05.2023 10:51

14 травня святковий концерт з нагоди Дня Матері "Дарую, Мамо, тобі свою любов" відбувся у клубному закладі села Гаразджа.

На тепле родинне свято у Гаразджу завітав заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, який привітав зі святом жінок, мам та побажав їм всіх земних благ, Миру та якнайшвидшої Перемоги.

На святі лунали щирі та ніжні пісні та вірші для чарівних мам, бабусь та всіх присутніх гостей з вуст учнів Гаразджанської гімназії, у виконанні гурту "Браво", вихованців недільної школи Церкви Успіння Пресвятої Богородиці села Гаразджа, колоритних вокалістів Ігора Левчука та Валерії Блащук.

Цікавим та неповторним був виступ аматорів сцени драматичного гуртка "Незвичайний театр" з села Борохів.

Кожне сказане слово залишило неабиякий слід у серцях глядачів.

Яскравими та колоритними танцями милували око глядачів артисти хореографічного гуртка "Соняшник" клубу с. Гаразджа.

Усі номери глядачі зустрічали оплесками, адже діти, артисти вклали в них свою любов, повагу і вдячність до Матері.