Підгайцівські ліцеїсти взяли участь у Весняній медіашколі

Дата: 15.05.2023 16:20

У навчальній лабораторії журналістики Факультету філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки Волинський національний університет імені Лесі Українки відбувалась обласна школа з журналістики «ВЕСНЯНА МЕДІАШКОЛА», організаторами якої стали кафедра соціальних комунікацій Волинського національного університету імені Лесі Українки та Волинська обласна Мала академія наук.

До заходу долучились чотири десятки ініціативних юних журналістів із закладів загальної середньої освіти Луцької, Підгайцівської, Ківерцівської громад та Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради.

До складу делегації Підгайцівської громади увійшли учениці 11 класу Зінкевич Ірина, Матчук Божена, Саган Катерина, Семенюк Вікторія, Слюсар Назар, Ткачук Катерина, Уліцька Юлія.

Спікери медіашколи: Наталія Благовірна, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації, кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій Волинського національного університету імені Лесі Українки, та Кошелюк Олена, завідувач кафедри соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Учасники активно обговорювали нагальні проблеми журналістики, засвоювали засади медіа та цифрової грамотності, опановували бренд-комунікації, навчались керувати рекламними викликами.

Інтерактив від викладачів та студентів факультету сприяв новим знайомствам та дружній атмосфері, - пишуть на сторінці Волинська обласна Мала академія наук