У храмі святих Бориса і Гліба села Романів у неділю святкували храмовий празник

Дата: 15.05.2023 11:34

У сонячний, весняний недільний день 14 травня парафіяни та гості Романівського храму Святих Бориса і Гліба прийшли до церкви, щоб разом відсвяткувати храмовий празник.

Святкову Божественну літургію очолив настоятель місцевого храму Отець Денис Клюковський спільно зі священниками ПЦУ.

Прихожани спільно зі священнослужителями помолилися за Мир в Україні, за наших захисників.

Радість престольного свята з романівцями розділив Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, який висловив подяку та підтримку парафіянам та настоятелю храму за активну волонтерську діяльність та розбудову пам’ятки архітектури місцевого значення.

Адже, дерев’яна церква страстотерпців Бориса і Гліба була зведена в селі коштом пафіян ще у 1885 році. Нині зусиллями прихожан та всіх небайдужих благодійників тут активно ведуться реставраційні роботи зі збереження та відбудови підлоги, даху, фасаду та фундаменту.