У конкурсі "Творчі сходинки педагогів Волині" 16 дипломантів з Підгайцівської громади

Дата: 15.05.2023 09:02

Підбито підсумки ХХVІII виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Педагоги Підгайцівської сільської ради кожного року активно долучаються до фахового конкурсу й представляють свої роботи. Члени журі І етапу виставки, яка проходила у громаді, відібрали до участі в обласному етапі 29 методичних доробок, 16 з яких стали дипломантами.

Для педагогічної спільноти нашої області цей фаховий конкурс є важливою подією, своєрідним підсумком роботи над методичною проблемою. Цьогоріч участь у виставці взяли педагоги із закладів освіти 47 громад, закладів обласного підпорядкування. Загалом, представлено 832 роботи педагогів та авторських колективів, повідомили на сторінці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради.

Тож щиро вітаємо педагогів – дипломантів Підгайцівської громади:

🥇Дипломом І ступеню нагороджено Наталію Сікору, директорку Лищенського ліцею.

🥈Дипломом ІІ ступеня нагороджено:

🔹Тетяну Шнит, Катерину Баранюк з Лищенського ліцею;

🔸Альону Берднікову, Романівський ліцей;

🔹Ольгу Чабарай, Піддубцівський ліцей;

🔸Зою Пахолюк з Хорлупівської гімназії;

🔹Світлану Власюк, Борохівська гімназія;

🔸Оксану Шинкарук з Липинського ліцею;

🔹Віталію Драницьку, Гаразджанська гімназія.

🥉Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

🔹Юлію Кухарчук, Гаразджанська гімназія;

🔸Ірину Родзь з Борохівської гімназії;

🔹Марину Приходько, Звірівський ЗДО «Сонечко»;

🔸 Наталію Мамчур, Липинський ЗДО «Оленька»;

🔹Ольгу Чухілевич, Піддубцівський ліцей,

🔸Катерину Глинюк, педагогиню Підгайцівського ліцею;

🔹авторський колектив у складі Ольги Вахно (Підгайцівський ліцей), Валентини Філіпчук (Липинський ліцей), Анастасіі Власюк (Лищенський ліцей).

Дякуємо усім учасникам фахового творчого конкурсу «Творчі сходини педагогів Волині» та щиро вітаємо дипломантів!