Ангели на землі: у Підгайцях відлунав святковий концерт до Дня матері. ФОТО.ВІДЕО

Дата: 13.05.2023 12:00

12 травня у будинку культури села Підгайці був повен зал глядачів. В цей день зі сцени для всіх мам звучали вітання у творчих номерах юних артистів, які милували присутніх своїм вокалом, хореографічними номерами та ліричними виступами: пісня "Мама" у виконанні Мороз Еліани, вірш Ненчук Вікторії, гімнастичні номери Питель Анастасії та Семенович Анастасії, пісня "Мальви" у виконанні Софії Приходько та Яреми Анни, дует Григорчук Єлізара та Приходько Софії, виступ ансамблю народної музики "Криниченька".

Маленьке життя прожили на сцені артисти під час танцю "Не твоя війна" ансамблю "Гармонія".

Захопленими очима та гучними оплесками зустрічали глядачі пісню про маму сестер Яреми, Чумак Уляну - "Найкращі мами", пісню "Мамо" у виконанні Миколи Ляшука та Андрія Грипи.

Свої здібності продемонстрували учасники агітбригади Підгайцівського ліцею "Луки мого дитинства".

"Цьогоріч атмосфера свята мам щемлива, адже кожна жінка,  мати у своєму серці має біль, боротьбу, страх, віру, молитву за найдорожче -  життя всіх своїх дітей,  за наших захисників та величезну надію на Мирне небо для України, а наймужніші - навіть змінили свої підбори на берці, - розповідали зі сцени ведучі концерту Демчук Віктор, Пилипака Вікторія, Копюк Юлія Та Мартинюк Андрій.

Свої щирі вітання з нагоди Дня матері висловили заступники сільського голови Леонід Гроголь та Валентин Приходько.

"Кожна мама щаслива, якщо здорові її діти,  а найбільше материнське серце тріпоче від радості, коли її чадо здобуває перші успіхи, а таких талановитих дітей у нашому ліцеї чимало", - наголосила директорка Підгайцівського ліцею Лариса Ляшук. Адміністрація Підгайцівського ліцею спільно з заступниками сільського голови урочисто відзначили учнів - переможців предметних олімпіад спортивних турнірів, творчих  конкурсів.

Завершили свято патріотичною піснею "Ми з України" з жовто-блакитними прапорцями у руках у виконанні  учасників та організаторів концерту.

Більше фото на сторінці громади у мережі Фейсбук