Депутати Підгайцівської сільської ради звернулися до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» щодо проведення ремонту доріг на території Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Питання на розгляд депутатського корпусу виніс депутат Підгайцівської сільської ради Олександр Колошва.

З його слів, мешканці громади просять депутатів посприяти  ремонту найбільш пошкодженого дорожнього покриття на таких автомобільних дорогах загального користування місцевого значення:

  • О 030532 / Т-03-09/ - Веснянка - Звірів - Романів -/ Н-22/ - Романів - Воротнів - Лище - / М-19/ загальною протяжністю 10 км (найбільш проблемні ділянки / Т-03-09/ - Веснянка; Романів - Воротнів - Лище - / М-19/);
  • С 030809 / М-19/ - Липини – Борохів загальною протяжністю 3,2 км.

Ці дороги є важливими шляхами, що з’єднують віддалені населені пункти нашої громади з обласним центром та м. Ківерці. Щодня за цим маршрутом рухається велика кількість транспортних засобів, зокрема щоденно курсують автобуси, перевізники яких неодноразово скаржились на незадовільну якість дороги.

Капітальний ремонт зазначених доріг не проводився, а дані ділянки знаходяться у неприйнятному стані як для проїзду транспортних засобів, так і для руху пішоходів.

Виконання робіт з капітального ремонту автомобільних доріг сприятиме зниженню соціальної напруги серед населення та учасників дорожнього руху. Тож лист із проханням про ремонт асфальтного покриття на вищезгаданих дорогах направили у Службу місцевих автомобільних доріг Волинської області.

Депутати Підгайцівської сільської ради цю пропозицію підтримали більшістю голосів.