У Підгайцівській громаді виділили кошти для ортопедичних систем фіксації

Дата: 12.05.2023 12:35

300 тисяч гривень спрямували депутати Підгайцівської сільської ради з місцевого бюджету на потреби Луцької центральної районної лікарні для придбання ортопедичних систем фіксації.

Про це на своїй сторінці повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Зміни до основного фінансового документа громади внесли під час позачергової сесії, яка відбулась 4 травня 2023.

Зі слів директора КП «Луцька центральна районна лікарня» Сергія Коновала, упродовж останнього року в медзакладі, зі зрозумілих причин, збільшилась кількість складних травматологічних операцій з використанням внутрішніх ортопедичних систем фіксації - пластин, гвинтів, обладнання для остеосинтезу.

Аби придбати дороговартісне обладнання, у лікарні вирішили звернутись з проханням виділити додаткові кошти з бюджету Підгайцівської громади.