Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади: оголошується конкурс малюнків

Дата: 12.05.2023 10:02

Поліцейські офіцери Підгайцівської громади оголошують конкурс малюнків на тему: «Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади»!

Всі учасники гарантовано отримають заохочувальні призи, а переможці - цінні подарунки.

Участь в конкурсі приймають діти:1-4 класів; 5-7 класів.

Для цього необхідно:

✔️ Намалювати малюнок формату А4 на тему «Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади»;

✔️Обов’язково потрібно вказати прізвище, ім’я автора, вік школу та клас;

✔️Принести малюнок в бібліотеку - філію за місцем проживання з 13.05 до 24.05 включно.

Техніка виконання будь-яка: олівці, фломастери, фарби тощо.

Вручення подарунків переможцям та учасникам конкурсу відбудеться 26 травня в КЗ “Центральна публічна бібліотека Підгайівської сільської ради” села Підгайці.

В цей день діти зможуть "доторкнутися» до роботи поліцейських", посиділи в поліцейських автомобілях, порозмовляти в гучномовці, вмикнути сирени й проблискові маячки, одягнути на себе екіпіровку поліцейського, потримали в руках гумовий кийок та кайданки.

Одним словом - зможуть відчути себе справжніми поліціянтами.

Бібліотеки-філії Підгайцівської сільської ради