Підгайцівські ліцеїсти виграли першість громади з волейболу

Дата: 10.05.2023 16:16

10 травня на базі Підгайцівського ліцею проходили змагання на першість громади з волейболу між ліцеями.

Фото без описуФото без опису

🥇У запеклій боротьбі за "золото" та звання найкращих волейбольних команд як серед дівчат так і серед хлопців зійшлися юні спортсмени Підгайцівського та Лищенського закладів освіти.

У результаті напруженої та видовищної боротьби, перше місце серед дівчат посіла команда з Підгайців, а 🥈"срібло" здобули волейболістки з Лища.

🥇"Золото" волейбольного турніру серед хлопців вибороли учні Підгайцівського ліцею, а лищани у запеклій та яскравій грі здобули почесне срібло🥈.

🥉У грі за "бронзу" перемогу виборола команда Романівського ліцею, залишивши команду з Піддубців на 4 місці.

Фото без описуФото без опису

Всі призери змагань були відзначені почесними грамотами.

Дякуємо волейболістам та їх наставникам за ініціативність, підготовку до змагань, а відділу освіти та КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради за високий рівень їх проведення. Командам зичимо нових перемог❗

Підгайцівський ліцей Лищенський ліцей Романівський ліцей