Під час останнього засідання депутатського корпусу Підгайцівської сільської ради внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік і запланували зробити поточний ремонт асфальтобетонного покриття у кількох селах Підгайцівської громади.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

З його слів,  поточний ремонт проведуть у селі Струмівка на Східна та Сільська. У Лищі коштом громади ремонтуватимуть вулиці Шкільна та Молодіжна, у Липинах – аварійно-відновлювальні роботи заплановані на вулиці Теремнівська. Для цих потреб у бюджеті передбачили 16 374 310 гривень.

Ще 16 мільйонів запланували на капітальний ремонт вулиці Шкільна у селі Підгайці, на інші ремонтні роботи доріг - 5 877 000 гривень.

Тобто загальна сума коштів місцевого бюджету на ремонт доріг у 2023 році – 34 251 310 гривень, що вдвічі більше, ніж у 2022. Минулого року на аварійно-відновлювальні роботи витратили із бюджету Підгайцівської громади 14,5 мільйона гривень.

«Є надія, що на дорогах обласного та державного значення Підгайцівської громади здійснюватимуть ремонтні роботи Служба місцевих автомобільних доріг Волинської області та Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області», - зазначає Леонід Гроголь.